Üyelerimize Duyurulur – ADF | Amatör Denizcilik Federasyonu

Üyelerimize Duyurulur

Değerli Amatör Denizcilik Federasyonu  Üyelerimiz,

Bu günlerde sizlere, geçmiş genel kurul öncesinde olduğu gibi yine bu genel kurul öncesi de gerçekleri yansıtmayan bir yazı gönderilmiştir. Muhtemelen genel kurul yaklaştıkça yenileri de gelecektir.

Bu karalama yazısının ADF de geçmişte başkanlık yapmış, ADF nin misyonunu, vizyonunu ve amatör denizcilik etiğini herkesten fazla bilmesi gereken Sayın Teoman Arsay tarafından gönderilmiş olması son derece üzücü ve aynı zamanda yakışıksızdır.

Geçmişte yazdığı yazıların birinde federasyonun  kapatılmasını, diğerinde başka kuruluşlara devrini isteyip sonrada ben adayım diyecek kadar akıl tutulması yaşayıp sizlere birbiriyle çelişen yazılar göndermesi sadece kendisine değil amatör denizciliğe de zarar vermektedir.

Sizlerin seçimi ile göreve gelmiş olan o günkü divan heyetine ve başkanına genel kurulun yönetimi ile  ilgili çirkin söylemlerde bulunmak  ve yine sizlerin oyları ile seçilmiş bulunan yönetim kurulumuza pervasızca ne yapacağımızı söylemek hadsizlikten başka bir şey değildir.

Sizlere gönderdiği uzun karalama yazısının sonundaki emir kipi ile yazılmış sekiz maddelik sözde talimat yetkisiz, yersiz ve seviyesiz olup dikkate dahi alınamaz.

Federasyon tüzüğü hepimizi bağlamaktadır. ADF yönetimi tüzüğümüz gereği nerede, ne zaman, nasıl genel kurul yapılacağına karar verecek bilinç ve yetkinlikte olup vaktinde sizlere bildirilecektir.

 

Saygılarımızla

AMATÖR DENİZCİLİK FEDERASYONU

             YÖNETİM KURULU 

Bir cevap yazın